W maju rozstrzygnięto XX Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Wiosna w lesie”. Organizator konkursu: Nadleśnictwo Złoty Potok. Siedleckie przedszkole reprezentowała Pola Mesyasz, która zdobyła I miejsce. Gratulujemy sukcesu.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!