Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

WITAMY WIOSNĘ

Ocena 0/5

20 marca 2015 roku hucznie obchodziliśmy powitanie wiosny w naszym przedszkolu. Słomiana kukła – Marzanna została spalona na podwórku przedszkolnym wśród okrzyków: uciekaj zimo do morza!  Wiosna tuż, tuż.... Następnie przyszedł czas na spacer z maikiem-gaikiem czyli przystrojoną wstążkami i kolorowymi kwiatami gałązką sosny. Gaik jest symbolem wiosny, zwycięstwa dobra, młodości i zdrowia. Wędrówkę z maikiem dzieci okrasiły ludową przyśpiewką: ,,Nasz gaik zielony, pięknie przystrojony, w czerwone wstążeczki przez śliczne dzieweczki. Do Was tutaj wstępujemy, zdrowia szczęścia winszujemy...”

Galeria zdjęć

Galeria aktualności WITAMY WIOSNĘ 8 Galeria aktualności WITAMY WIOSNĘ 7 Galeria aktualności WITAMY WIOSNĘ 6 Galeria aktualności WITAMY WIOSNĘ 5 Galeria aktualności WITAMY WIOSNĘ 4 Galeria aktualności WITAMY WIOSNĘ 3 Galeria aktualności WITAMY WIOSNĘ 2 Galeria aktualności WITAMY WIOSNĘ 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności