Wszyscy czytamy dzieciom
W styczniu nasze przedszkole odwiedziła mama Zuzi - pani Adriana Olech i czytała dzieciom opowiadanie pt. "Niespodzianka" ze zbioru "Przygody Muminków". Przedszkolaki mogły też posłuchać bajki "O wilku i siedmiu koźlątkach" czytanej przez Mateusza Kaletę ucznia kl.V szkoły podstawowej. Bardzo dziękujemy.
Do grona czytających rodziców dołączyła pani Renata Choryłek, mama Marysi, która w marcu czytała dzieciom książeczkę "Anna i Elsa. Niezwykły wynalazek". Dziękujemy.
Do grona osób uczestniczących w akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom” dołączyła pani Justyna Dawid nasz przedszkolny logopeda, która 20 marca 2017 r. przeczytała dzieciom bajkę ,,Złotowłosa i trzy niedźwiadki” oraz fragment utworu ,,Opowiadania z morałem” Doroty Zawadzkiej.
5 kwietnia pani Marta Gradzik,mama Oliwii i Kacperka czytała dzieciom książeczkę Katarzyny Szestak pt. "Szary domek".
7 kwietnia do czytajacych rodziców dołączył pan Zbigniew Olech, tata Zuzi i prtzeczytał dzieciom legendy "O Skale Miłości" i "O kapliczce w Zawadzie" oraz wiersze "Rycerz Krzykalski", "Abecadło", "Idzie Grześ przez wieś".
Do grona osób uczestniczących w akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom” dołączył pan Łukasz Wabnic – Radny miasta Częstochowy, który 6 kwietnia 2017 r. przeczytał dzieciom fragmenty utworu ,,Legendy polskie”. Nasz gość odnoszący wspaniałe sukcesy w sporcie: Mistrz Europy w KICK-BOXINGU, brązowy medalista Pucharu Świata w KICK-BOXINGU full-contact opowiedział przedszkolakom o swoich pasjach. Jako osoba silnie związana ze sportem w swojej działalności samorządowej koncentruje się na pracy z młodzieżą i organizowaniu imprez sportowych.
Do grona osób uczestniczących w akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom” dołączyła pani Agnieszka Knysak, mama Oliwii i Błażejka, która 9 maja 2017 r. przeczytała dzieciom fragmenty utworu ,,Martynka” Wandy Chotomskiej.
Kolejną osobą uczestniczącą w akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom” jest pani Marta Hadryś, mama Emilki, która 30 maja 2017 r. przeczytała przedszkolakom trzy utwory: ,,Zaplątani”, ,,Zakochany kundel” oraz ,,101 dalmatyńczyków”.
20 czerwca 2017 r. siedleckie przedszkole odwiedziła bibliotekarka Biblioteki Publicznej Gminy Mstów, pani Ania Żyła. Przedszkolaki powitały ją piosenką ,,Do przedszkola”. Pani Ania przeczytała dwie książki: ,,Franklin i książka z biblioteki” oraz ,,Królewna Karolinka nie może zasnąć” A. Sabich. Spotkanie zakończyło się wręczeniem dzieciom zakładek do książek oraz cukierków przez naszego miłego gościa.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!