Wycieczka 6-latków do Zespołu Szkół w Mstowie
22 maja 2017 roku odbyła się wycieczka dzieci 6-letnich do Zespołu Szkół w Mstowie. Zwiedziliśmy dokładnie całą placówkę, złożyliśmy wizytę w klasach I oraz III, w towarzystwie mstowskich kolegów bawiliśmy się na szkolnym placu zabaw. Następnie udaliśmy się na spacer po Mstowie, zakończony na placu zabaw obok Urzędu Gminy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!