Wycieczka do ZOO w Łodzi
19 czerwca 2026 roku siedleckie przedszkolaki wraz z rodzicami udały się na wycieczkę do pięknego ZOO w Łodzi. Zachwycaliśmy się egzotycznymi zwierzętami w małpiarni, wiwarium, motylarni oraz szaleliśmy w czerwcowym słońcu na atrakcyjnych placach zabaw. Dzieci były zachwycone Orientarium, w którym można podziwiać kąpiel i karmienie słoni indyjskich, krokodyle gawialowe, orangutany sumatrzańskie oraz podwodny tunel z rekinami i płaszczkami. Wróciliśmy do Siedlca pełni wrażeń i emocji.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!