Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Wycieczka do ZOO w Łodzi

Ocena 0/5

19 czerwca 2026 roku siedleckie przedszkolaki wraz z rodzicami udały się na wycieczkę do pięknego ZOO w Łodzi. Zachwycaliśmy się egzotycznymi zwierzętami w małpiarni, wiwarium, motylarni oraz szaleliśmy w czerwcowym słońcu na atrakcyjnych placach zabaw. Dzieci były zachwycone Orientarium, w którym można podziwiać kąpiel i karmienie słoni indyjskich, krokodyle gawialowe, orangutany sumatrzańskie oraz podwodny tunel z rekinami i płaszczkami. Wróciliśmy do Siedlca pełni wrażeń i emocji.

Galeria zdjęć

Wycieczka do ZOO w Łodzi  13 Wycieczka do ZOO w Łodzi  12 Wycieczka do ZOO w Łodzi  11 Wycieczka do ZOO w Łodzi  10 Wycieczka do ZOO w Łodzi  9 Wycieczka do ZOO w Łodzi  8 Wycieczka do ZOO w Łodzi  7 Wycieczka do ZOO w Łodzi  6 Wycieczka do ZOO w Łodzi  5 Wycieczka do ZOO w Łodzi  4 Wycieczka do ZOO w Łodzi  3 Wycieczka do ZOO w Łodzi  2 Wycieczka do ZOO w Łodzi  1
powrót do kategorii
Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności