Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

DZIEŃ MATKI

Ocena 0/5

W dniu 27.05.2014r.  w Publicznym Przedszkolu w Siedlcu odbyła się uroczystość ,,Dzień Matki”. Przedszkolaki przygotowały dla swoich mam piękny program artystyczny. Odświętnie ubrane z przejęciem recytowały swoje wiersze o najważniejszej osobie w ich życiu. Pragnęły podziękować za ogromną i bezgraniczną miłość okazywaną każdego dnia, za cierpliwość, troskę, wyrozumiałość. Dzieci zaśpiewały kilka piosenek: ,,Kwiaty dla wróżki”, ,,Dama z różą”, ,,Mama to skarb”, ,,Mamusiu dziękuję Tobie”. Wykonały proste układy ruchowe do piosenek: ,,Gdzie jest moje dziecko?” oraz ,,Wiosna w błękitnej sukience”. Jaś Derda i Kuba Kowalik brawurowo zaśpiewali w duecie utwór ,,Powiedziała mi to lala”. Po zakończeniu części artystycznej przedszkolaki złożyły mamom życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonane obrazki. Panowała wyjątkowa atmosfera, niejednej mamie łza zakręciła się w oku.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności DZIEŃ MATKI  1 Galeria aktualności DZIEŃ MATKI  3 Galeria aktualności DZIEŃ MATKI  4 Galeria aktualności DZIEŃ MATKI  2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności