Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

WIZYTA FOTOGRAFA I MISIA PANDY

Ocena 0/5

W dniu 14 maja 2014 r. Publiczne Przedszkole w Siedlcu odwiedził fotograf, który po wykonaniu zdjęć dzieciom zaprosił do sali misia Pandę. Miś w pięknym biało-czarnym futrze przywitał przedszkolaki i zaprosił do wspólnej zabawy.Na wstępie opowiedział dzieciom skąd pochodzi, co lubi jeść, jakie są jego zwyczaje i ulubione zajęcia. W dalszej części pojawiły się zabawy ruchowe przy wesołych piosenkach dla dzieci. Miś rozdawał również kolorowe naklejki przedstawiające egzotyczne zwierzęta. Panda pożegnała się z dziećmi i wręczyła pamiątkowy dyplom podróżnika oraz płytę CD o głównym bohaterze dnia – Pandzie.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności WIZYTA FOTOGRAFA I MISIA PANDY 4 Galeria aktualności WIZYTA FOTOGRAFA I MISIA PANDY 2 Galeria aktualności WIZYTA FOTOGRAFA I MISIA PANDY 1 Galeria aktualności WIZYTA FOTOGRAFA I MISIA PANDY 3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności