WIZYTA FOTOGRAFA I MISIA PANDY
W dniu 14 maja 2014 r. Publiczne Przedszkole w Siedlcu odwiedził fotograf, który po wykonaniu zdjęć dzieciom zaprosił do sali misia Pandę. Miś w pięknym biało-czarnym futrze przywitał przedszkolaki i zaprosił do wspólnej zabawy.Na wstępie opowiedział dzieciom skąd pochodzi, co lubi jeść, jakie są jego zwyczaje i ulubione zajęcia. W dalszej części pojawiły się zabawy ruchowe przy wesołych piosenkach dla dzieci. Miś rozdawał również kolorowe naklejki przedstawiające egzotyczne zwierzęta. Panda pożegnała się z dziećmi i wręczyła pamiątkowy dyplom podróżnika oraz płytę CD o głównym bohaterze dnia – Pandzie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!