ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
Dnia 30 czerwca 2015 r. odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego. Przedszkolaki recytowały wiersze o wakacyjnych podróżach oraz śpiewały piosenki o urokach lata. W tym dniu wystąpili również uczestnicy wewnętrznego konkursu recytatorskiego i zaprezentowali znane utwory polskich poetów. Pięć dziewczynek zaprezentowało taniec z tiulową chustą do utworu z filmu ,,Love story”. Następnie wszystkie dziewczynki wykonały ,,Taniec motyli” do walca wiedeńskiego z baletu „Śpiąca Królewna” Piotra Czajkowskiego. Przedstawienie zakończyło się nastrojowym walcem do utworu A. Pietrowa z wykorzystaniem srebrnych pomponów. W dalszej części wręczono rodzicom dyplomy z podziękowaniami za współpracę oraz nagrody książkowe wszystkim dzieciom i kolorowe dyplomy sześciolatkom. Podczas uroczystości, uczestnikom plastycznego konkursu dla dzieci irodziców ,,Moja książeczka", rozdane zostały nagrody – skarbonki. W konkursie brali udział:
Adaś Koszewski ,,Wesoła wieś”
Kubuś Liberda ,,Pierwszy dzień zimy Kotka Szarusia”
Kaja Liberda ,,Kopciuszek”
Ola i Paulinka Rospądek ,,Najlepszy przyjaciel”
Tomek Zawada ,,Królewna
Ania Grabarek ,,Dyzio Marzyciel”
Emilka Hadryś ,,Anna i Elsa”
Maja i Zuzia Tomza ,,Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”
Oliwia Knysak ,,Kurczątko”
Blanka Choryłek ,,Pory roku”
Antoś Figzał ,,O Antosiu i smoku”
Adaś Jaksender ,,Świat dinozaurów”

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!