DZIEŃ DZIECKA
1 czerwca 2015 roku obchodziliśmy w siedleckim przedszkolu Dzień Dziecka. W tym dniu była piękna, słoneczna pogoda, więc wszystkie zabawy i konkursy zorganizowaliśmy na świeżym powietrzu. Przedszkolaki przyniosły do przedszkola swoje ulubione zabawki. Dzień Dziecka obfitował w słodycze, chrupki, chipsy, pyszne ciasto. Na drugie śniadanie dzieci zajadały kiełbaski z grilla.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!