Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Powitanie wiosny

Ocena 0/5

 21 marca 2017 r. witaliśmy wiosnę w siedleckim przedszkolu. Przedszkolaki zdobyły podstawowe informacje dotyczące staropolskich zwyczajów żegnania zimy i witania wiosny. Następnie spacerowaliśmy z Marzanną oraz Maikiem-Gaikiem w okolicach przedszkola. Na zakończenie spaliliśmy Marzannę  na podwórku przedszkolnym wśród okrzyków: uciekaj zimo do morza!

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Powitanie wiosny 7 Galeria aktualności Powitanie wiosny 6 Galeria aktualności Powitanie wiosny 5 Galeria aktualności Powitanie wiosny 4 Galeria aktualności Powitanie wiosny 3 Galeria aktualności Powitanie wiosny 2 Galeria aktualności Powitanie wiosny 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności