Dokarmiamy ptaki
Jak co roku, postanowiliśmy pomóc ptakom przetrwać trudny zimowy czas. Dzieci przyniosły do przedszkola pokarm dla ptaków. Słoninę zawisiliśmy na gałązkach a ziarno wysypaliśmy do karmników. Zapraszamy ptaszki do "stołówki". Smacznego.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!