16 marca 2017 przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do sklepu w Siedlcu. Dzieci uczyły się robienia zakupów oraz dowiedziały się o roli pracy sprzedawcy.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!