8 marca 2018 r. obchodziliśmy Dzień Dziewczynek. Chłopcy złożyli swoim koleżankom życzenia oraz wręczyli segregatory i kredki. Dziewczynki podziękowały obdarowując chłopców kolorowanką i jojo. Wszyscy byli bardzo zadowoleni.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!