Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Festyn w Siedlcu

Ocena 0/5

9 czerwca 2018 roku odbył się w Siedlcu rodzinny festyn. Przedszkolaki przygotowały dla mieszkańców Siedlca i Gąszczyka oraz zaproszonych gości występ artystyczny, który rozpoczął się wesołą piosenką ,,Dżungla”. Następnie dzieci  zatańczyły taniec ,,Toca toca”. Blanka Choryłek recytowała dwa wiersze A.Frączek ,,Autostop” oraz ,,Koń to koń”. Laura Matyś wystąpiła z wierszem A. Frączek ,,Leśny bon ton”. Nina Niewiarowska przedstawiła utwór ,,Przechadzka”. Dzieci zaśpiewały także piosenki ,,Ochroń Ziemię” i ,,Hymn dzieci”. W dalszej części występów wszystkie dziewczynki wykonały piękny taniec do utworu ,,Laleczka z saskiej porcelany”. Widzom bardzo spodobał się  taniec w wykonaniu dziewczynek starszych do walca Andrieja Pietrowa z filmu ,,Złodziej samochodów ” z wykorzystaniem różowych kwiatów. Duże brawa otrzymały dziewczynki za układ ruchowy do ludowej piosenki ,,Maryneczka”. Przedstawienie zakończyło się efektownym tańcem pięknych hiszpanek. Po występach dzieci wesoło bawiły się na festynie, korzystając z kolorowych dmuchańców, jeżdżąc na koniu lub na quadzie. Dużym zainteresowaniem dzieci i dorosłych cieszyły się pokazy strażackie i pokazy pierwszej pomocy. Dzieci zajadały watę cukrową, pyszny popcorn oraz kiełbaski z grilla. Weronika Choryłek malowała maluchom twarze w piękne motyle, Hello Kitty...Na zakończenie imprezy zapłonęło duże ognisko, iskry wirowały na ciemnym niebie. Następny festyn już za rok...

Galeria zdjęć

Obraz 001 Obraz 005 Obraz 006 Obraz 011 Obraz 016 Obraz 017 Obraz 019 Obraz 021 Obraz 022 Obraz 033 Obraz 036 Obraz 038 Obraz 048
powrót do kategorii
Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności