Festyn w Siedlcu
9 czerwca 2018 roku odbył się w Siedlcu rodzinny festyn. Przedszkolaki przygotowały dla mieszkańców Siedlca i Gąszczyka oraz zaproszonych gości występ artystyczny, który rozpoczął się wesołą piosenką ,,Dżungla”. Następnie dzieci zatańczyły taniec ,,Toca toca”. Blanka Choryłek recytowała dwa wiersze A.Frączek ,,Autostop” oraz ,,Koń to koń”. Laura Matyś wystąpiła z wierszem A. Frączek ,,Leśny bon ton”. Nina Niewiarowska przedstawiła utwór ,,Przechadzka”. Dzieci zaśpiewały także piosenki ,,Ochroń Ziemię” i ,,Hymn dzieci”. W dalszej części występów wszystkie dziewczynki wykonały piękny taniec do utworu ,,Laleczka z saskiej porcelany”. Widzom bardzo spodobał się taniec w wykonaniu dziewczynek starszych do walca Andrieja Pietrowa z filmu ,,Złodziej samochodów ” z wykorzystaniem różowych kwiatów. Duże brawa otrzymały dziewczynki za układ ruchowy do ludowej piosenki ,,Maryneczka”. Przedstawienie zakończyło się efektownym tańcem pięknych hiszpanek. Po występach dzieci wesoło bawiły się na festynie, korzystając z kolorowych dmuchańców, jeżdżąc na koniu lub na quadzie. Dużym zainteresowaniem dzieci i dorosłych cieszyły się pokazy strażackie i pokazy pierwszej pomocy. Dzieci zajadały watę cukrową, pyszny popcorn oraz kiełbaski z grilla. Weronika Choryłek malowała maluchom twarze w piękne motyle, Hello Kitty...Na zakończenie imprezy zapłonęło duże ognisko, iskry wirowały na ciemnym niebie. Następny festyn już za rok...

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!