Wigilia i Kolędy
Dnia 19 grudnia 2018 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość ,,Wigilia i Kolędy”. Dyrektor Dorota Orłowska powitała zaproszonych gości: Wójta Gminy Mstów pana Tomasza Gęsiarza, Komendanta OSP w Siedlcu pana Marcina Osuchowskiego oraz rodziców przybyłych na uroczystość. Magiczne wigilijne spotkanie rozpoczęła piękna piosenka ,,Nie płacz Jezu”. Następnie dzieci recytowały wiersze o Bożym Narodzeniu, spotkaniach rodziny podczas wieczerzy wigilijnej, choinkach błyszczących światłami i podarkach świątecznych. Zaśpiewano piosenki: ,,A Mikołaj pędzi” oraz ,,Grająca choinka”. Nina Niewiarowska, Wiktoria Sojda oraz Lena Choryłek zagrały na trójkątach do nastrojowej pastorałki ,,Była noc”. Młodsze dziewczynki zatańczyły układ ruchowy z chusteczkami do walca Eugena Doga. Następnie goście podziwiali taniec z szalami do walca z filmu ,,Love story”. Przedstawienie zakończyło się pięknym układem tanecznym ze wstążkami w wykonaniu dziewczynek starszych do utworu Bandari ,,Hijo De La Luna”.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!