Spotkanie z Mikołajem
6 grudnia 2018 roku przedszkole w Siedlcu odwiedził Święty Mikołaj. Przedszkolaki powitały Mikołaja piosenką ,,A Mikołaj pędzi”. Mikołaj wręczył dzieciom słodycze i prezenty, dziewczynki otrzymały maszyny do szycia, a chłopcy piłki i klocki Cobi. Gościa pożegnano piosenką ,,Magiczne miejsce”.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!