Bal karnawałowy
Bal Karnawałowy odbył się 20 lutego 2020 roku. Salę balową ozdobiono w dwóch kolorach: zielonym i różowym. W przedszkolu od rana pojawiały się bajkowe postacie: Pocahontas, rycerz, wróżki, policjanci, żołnierz, księżniczki, biedronka, Elza i Anna oraz czarownica. Przedszkolaki tańczyły do skocznej muzyki, brały udział w konkursach: ,,Jaki to strój?”, ,,Fasolki w butelkach”, ,,Jakie zwierzę trzymam w dłoni?” i ,,Taniec z kapeluszem”. Jednym z zadań było rozwiązywanie zagadek słownych umieszczonych na kolorowych zajączkach. Dużą radość sprawiły dzieciom pudełka ,,króliczki” wypełnione cukierkami. Na balu nie zabrakło pysznych pączków z okazji Tłustego Czwartku, które upiekła dla dzieci p. Iwonka.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!