Pasowanie na Przedszkolaka
07.10.2019 roku odbyła się uroczystość ,,Pasowanie na Przedszkolaka”. Wszystkie przedszkolaki odważnie wykonywały poszczególne zadania. Uroczystość rozpoczęto wesołą piosenką ,,Idzie jesień poprzez świat”. Potem nadszedł czas na rozwiązywanie zagadek słownych, umieszczonych na kolorowych lizakach. Następnym zadaniem były indywidualne karty pracy, o różnym stopniu trudności. Przedszkolaki wykonywały również zadania ruchowe losując kolorowe motyle oznaczone cyframi. Ostatnim zadaniem była próba odwagi, czyli smakowanie z uśmiechem kwaśnej cytryny. Następnie wszystkie przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę i zostały pasowane przez panią dyrektor D. Orłowską. Dzieci zostały obdarowane kolorowym dyplomem oraz torebką ze słodyczami.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!