Dzień Dziewczynek
8 marca 2021 roku obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Dziewczynek. Chłopcy złożyli koleżankom życzenia i wręczyli prezenty – plastyczne zestawy kreatywne.
8 marca nie zabrakło słodkości, zajadaliśmy pyszne babeczki, które upiekła dla dzieci p. Paulina Sojda.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!