Pierwszy Dzień Wiosny
22 marca 2021r. obchodziliśmy w siedleckim przedszkolu Pierwszy Dzień Wiosny. Dzieci poznały staropolskie zwyczaje dotyczące witania wiosny. Spacerowaliśmy z Marzanną w okolicach przedszkola, następnie spaliliśmy Marzannę na podwórku przedszkolnym. Wiosna tuż,tuż....

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!