Szkoła pamięta
Po raz trzeci siedleckie przedszkole uczestniczyło w ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej ,,Szkoła pamięta”. Celem tej inicjatywy jest organizowanie działań upamiętniających ważne postaci oraz wydarzenia. Nauczyciele z dziećmi zapalili znicze przy pomniku obok przedszkola, aby uczcić pamięć polskiego króla Kazimierza Wielkiego.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!