Wigilia i Kolędy
21 grudnia 2021 roku odbyła się w siedleckim przedszkolu uroczystość ,,Wigilia i Kolędy”. Nastrojowe wigilijne spotkanie rozpoczęła piosenka ,,Grająca choinka”. Następnie dzieci recytowały wiersze o przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia w domach rodzinnych, narodzeniu Jezusa oraz magii świątecznych choinek. Zaśpiewały piosenki: ,,Bosy pastuszek”, ,,Choinka przedszkolaków”, ,,Mikołajowa piosenka”, ,,Santa”. Młodsze dziewczynki zatańczyły układ ruchowy z chusteczkami do utworu F.Schuberta. Następnie podziwialiśmy taniec z gwiazdami do walca Andrieja Pietrowa z filmu ,,Złodziej samochodów”. Przedstawienie zakończyło się pięknym układem tanecznym z obręczami w wykonaniu starszych dziewczynek do utworu L.Cohena ,,Hallelujah".

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!