Konkurs plastyczny „Chroń naturę”
W maju 2022 roku rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Chroń naturę” zorganizowany przez Publiczne Przedszkole w Siedlcu dla przedszkoli gminy Mstów. Konkurs adresowany był do dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki oraz 5-6 latki. Cele organizowanego konkursu to rozwijanie wyobraźni plastycznej, wyrażanie emocji za pomocą środków plastycznych oraz wdrażanie przedszkolaków do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska przyrodniczego. W konkursie wzięło udział 11 uczestników, którzy otrzymali nagrody oraz dyplomy.
Grupa 3-4 latków:
I miejsce: Ignacy Kulik ZSP w Zawadzie opiekun: K.Kotala
II miejsce: Jagoda Jaksender OP w Brzyszowie opiekun: M.Bajor
III miejsce: Anastazja Kiesiak SP w Mstowie Filia w Kucharach opiekun: I.Michalak
Wyróżnienia
Ewa Cierpiałowska P w Wancerzowie opiekun: M.Ciupińska
Adam Włodarczyk SP w Mokrzeszy opiekun: J.Bajor
Tymoteusz Wypych SP w Mokrzeszy opiekun: J.Bajor
Grupa 5-6 latków:
I miejsce: Filip Łapucha SP w Mstowie Filia w Kucharach opiekun: I.Michalak
II miejsce: Sara Jędras P w Wancerzowie opiekun: M.Całusińska
III miejsce: Milena Kuban P w Wancerzowie opiekun: J.Łągiewka
Wyróżnienia
Filip Pardela ZSP w Zawadzie opiekun: K.Kotala
Filip Gonera OP w Brzyszowie opiekun: M.Bajor

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!