Piknik Rodzinny
25 czerwca 2022r. odbył się Piknik Rodzinny w Siedlcu. Przedszkolaki przygotowały występ artystyczny, który rozpoczął się wesołym tańcem z pomponami do piosenki Rihanny. Następnie Ala Michalik wystąpiła z wierszem ,,W zielonych oczach mamy”. Przedszkolaki zaśpiewały piosenki: ,,Bukiet dla mamy”, ,,Maluję wielki dom”, ,,Maszerują przedszkolaki” oraz ,,Mój tata”. Klara Sojda recytowała piękny wiersz ,,Portret Mamy”. Uczestniczki gminnego konkursu recytatorskiego ,,Polscy Poeci Dzieciom” zaprezentowały swoje utwory: Klara Kościńska recytowała wiersz Doroty Gellner ,,Mysz w podróży”, Ala Gradzik przedstawiła utwór ,,Stonoga i jeż” Agnieszki Frączek. Na zakończenie podziwiano umiejętności taneczne dziewczynek 5-6-letnich w układzie ruchowym z sercami do utworu Lindsey Stirling. Po występach dzieci młodsze i starsze bawiły się na festynie, korzystając z licznych atrakcji: dmuchaniec, przejażdżka quadem, strzelnica, kucyki. Dzieci zajadały lody, watę cukrową, popcorn, ciasta, babeczki oraz smakołyki z grilla. Strażacy OSP w Siedlcu zadbali o bezpieczeństwo imprezy i chłodzenie uczestników wodnym prysznicem.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!