Dzień Ziemi
21 kwietnia 2023 roku uroczyście obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Ziemi. W tym dniu wszystkie dzieci wystąpiły w zielonych strojach. Międzynarodowy Dzień Ziemi przedszkolaki rozpoczęły aktywnością plastyczną, rysowały na temat ,,Szczęśliwa Planeta Ziemia”. Następnie przeprowadzono pogadankę na temat konieczności dbania o czystość środowiska naturalnego z wykorzystaniem listu od Planety Ziemi do Przedszkolaków. Jednym z zadań było założenie hodowli koperku w doniczkach. Dzieciom bardzo podobała się opowieść ruchowa ,,Zaczarowany las”. W tym dniu siedleckie przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w Akcji ,,Sprzątamy dla Polski”, zbierano śmieci na podwórku przedszkolnym oraz na terenach wokół przedszkola. Zebraliśmy dużo odpadów, które posegregowaliśmy do poszczególnych kolorowych worków. W akcji brało udział 17 przedszkolaków. Ekologiczny Dzień zakończyliśmy wesołą piosenką ,,Ziemia-zielona wyspa”.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!