Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Dzień Żółty

Ocena 0/5

6 czerwca 2024 roku odbył się w siedleckim przedszkolu Dzień Żółty, związany z realizowanym Projektem Klub Zdrowego Przedszkolaka, którego organizatorem jest PSSE w  Częstochowie. Przedszkolaki zdobyły podstawowe wiadomości na temat Słońca i energii słonecznej oraz jej ogromnego znaczenia dla życia organizmów żywych. Następnie dzieci obejrzały ciekawą prezentację ,,Bezpieczne korzystanie ze słońca”. Jednym z zadań w tym dniu było wykonanie słońca z różnorodnego materiału: papier, brystol, plastelina, bibuła, słomki, patyczki.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Dzień Żółty 6 Galeria aktualności Dzień Żółty 5 Galeria aktualności Dzień Żółty 4 Galeria aktualności Dzień Żółty 3 Galeria aktualności Dzień Żółty 2 Galeria aktualności Dzień Żółty 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności