20 czerwca 2024 roku odbyła się wycieczka do Mstowa. Przedszkolaki bawiły się wesoło na placu zabaw obok Urzędu Gminy. Po spacerze zjedliśmy pyszne lody w cukierni Borek. Wróciliśmy do przedszkola pełni wrażeń.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!