Mikołajki
6 grudnia 2024 roku nasze przedszkole odwiedził Mikołaj. Przedszkolaki powitały gościa piosenką ,,Idzie Święty Mikołaj”. Następnie Mikołaj wręczył dzieciom prezenty i słodycze, przedszkolaki podziękowały pięknymi laurkami. Mikołaja pożegnano piosenką ,,Aniołek maleńki jak wróbelek”.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!