Wyjazd 6-latków do SP w Mstowie
16 czerwca 2026 roku siedleckie 6-latki odwiedziły Szkołę Podstawową w Mstowie. Zwiedzanie placówki zakończyliśmy śniadaniem na stołówce, następnie chłopcy bawili się na placu zabaw oraz boisku szkolnym. Przed powrotem do przedszkola zjedliśmy lody w cukierni Borek.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!