Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Wyjazd do biblioteki

Ocena 0/5

29 maja 2023 r. odbyła się wycieczka do Biblioteki Gminnej w Mstowie.  Przedszkolaki dowiedziały się, na czym polega praca bibliotekarza oraz zaznajomione zostały z podstawową wiedzą dotyczącą funkcjonowania biblioteki. Pani Anna Żyła bibliotekarka oraz pani Agnieszka Flaszka-Kwiatkowska instruktor plastyki GOK-u w Mstowie przeprowadziły dla dzieci lekcję biblioteczną ,,Bałagan”. Następnie udaliśmy się na pyszne lody i krótki spacer ulicą Partyzantów.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Wyjazd do biblioteki 19 Galeria aktualności Wyjazd do biblioteki 18 Galeria aktualności Wyjazd do biblioteki 17 Galeria aktualności Wyjazd do biblioteki 16 Galeria aktualności Wyjazd do biblioteki 15 Galeria aktualności Wyjazd do biblioteki 14 Galeria aktualności Wyjazd do biblioteki 13 Galeria aktualności Wyjazd do biblioteki 12 Galeria aktualności Wyjazd do biblioteki 11 Galeria aktualności Wyjazd do biblioteki 10 Galeria aktualności Wyjazd do biblioteki 9 Galeria aktualności Wyjazd do biblioteki 8 Galeria aktualności Wyjazd do biblioteki 7 Galeria aktualności Wyjazd do biblioteki 6 Galeria aktualności Wyjazd do biblioteki 5 Galeria aktualności Wyjazd do biblioteki 4 Galeria aktualności Wyjazd do biblioteki 3 Galeria aktualności Wyjazd do biblioteki 2 Galeria aktualności Wyjazd do biblioteki 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności