W październiku 2025 roku Przedszkole w Siedlcu po raz czwarty uczestniczyło w akcji ,,Zbiórka karmy dla bezdomnych kotów”, którą zorganizował Urząd Gminy w Mstowie. Dziękujemy rodzicom za udział w akcji.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!