Przytul się do drzewa
21 września 2023 roku siedleckie przedszkolaki wzięły udział w ogólnopolskiej akcji ,,Przytul się do drzewa”. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na ochronę przyrody, bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach, ukazuje działania, które mogą nieświadomie doprowadzić do pożaru.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!