Wigilia i Kolędy
19 grudnia 2023 roku odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość ,,Wigilia i Kolędy”. Dyrektor Dorota Orłowska powitała zaproszonych gości: Wójta Gminy Mstów pana Tomasza Gęsiarza, inspektor ds. oświaty w Urzędzie Gminy Mstów panią Ewę Osuchowską, Przewodniczącego Rady Gminy Mstów pana Krzysztofa Choryłka, Komendanta OSP w Siedlcu pana Marcina Osuchowskiego oraz rodziców przybyłych na uroczystość. Wigilijne spotkanie rozpoczęła piosenka ,,Choinka”. Dzieci recytowały piękne wiersze o Bożym Narodzeniu, zaśpiewały piosenkę ,,Mikołaj ma trudne zadanie”, zagrały na trójkątach do utworu ,,Była noc”, zatańczyły z gwiazdkami z wykorzystaniem piosenki ,,Świeć gwiazdeczko”. Nikodem Bekus zachwycił solowym wykonaniem utworu ,,Bosy pastuszek”. Przedstawienie zakończyło się układem tanecznym z pomponami do utworu Lindsey Stirling ,,Snow Waltz”. Po części artystycznej nadszedł czas na słodki poczęstunek.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!