Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Spotkanie ze strażakami

Ocena 0/5

6 czerwca odbyło się spotkanie przedszkolaków ze strażakami w Strażnicy OSP w Siedlcu.  Komendant Marcin Osuchowski oraz strażacy Przemysław Małolepszy i Wojciech Kot zaprezentowali wnętrze samochodu strażackiego, sprzęt do gaszenia pożaru i strażacką apteczkę. Wielką radość sprawił dzieciom tęczowy prysznic ze strażackiego węża. Następnie strażacy rozpalili ognisko na placu przedszkolnym i wspólnie piekliśmy pyszne kiełbaski. Dziękujemy strażakom za zorganizowanie wspaniałego spotkania.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami 19 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami 18 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami 17 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami 16 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami 15 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami 14 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami 13 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami 12 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami 11 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami 10 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami 9 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami 8 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami 7 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami 6 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami 5 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami 4 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami 3 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami 2 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności