Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Wiktoria Wendzik otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Na majowej łące” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Mokrzeszy. Gratulujemy sukcesu.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!