Powitanie wiosny
21 marca 2019 r. obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Dzieci poznały staropolskie zwyczaje dotyczące witania wiosny. Spacerowaliśmy z Marzanną oraz Maikiem-Gaikiem w okolicach przedszkola, następnie spaliliśmy Marzannę na podwórku przedszkolnym.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!