Dzień Dziecka
1 czerwca to ten dzień w roku, który uwielbiają małe i duże dzieci. W naszym przedszkolu pojawiły się kolorowe, baśniowe postacie: Bella, Śnieżka, Calineczka, Filemon, Bonifacy, Wally, dzielny rycerz, Kot w butach, policjanci, Roszpunka oraz Elzy. Przedszkolaki z radością tańczyły z balonami do wesołej muzyki, brały udział w konkursach: ,,Z jakiej jesteś bajki?”, ,,Fasolki w butelkach”, ,,Rzuty piłeczką do kosza”. Jednym z zadań było rozwiązywanie zagadek słownych umieszczonych na kolorowych lizakach. W Dniu Dziecka nie zabrakło lodów, tęczowych galaretek i pysznych babeczek z truskawkami, które upiekła p. M. Kowalik. Panie A .Grabowska i M. Osuchowska podarowały dzieciom chrupki i cukierki. Przedszkolakom dużą radość sprawiły prezenty zakupione przez panie I. Sojda i P. Sojda. Wszystkie dzieci otrzymały rowerowe wiatraczki, dziewczynki torebki, a chłopcy zestaw do badmintona.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!