BAL KARNAWAŁOWY
Tańce, hulanki, swawole czyli czas zabaw karnawałowych tak uwielbianych przez dzieci i przez dorosłych. W Przedszkolu w Siedlcu dnia 4 marca 2014 roku również odbył się Bal Karnawałowy. Do placówki kolejno wkraczali: kowboje, strażacy, rycerze, piraci, piłkarze z obowiązkowymi rekwizytami typu: szabla, colt, toporek. Wśród chłopców błyszczały w tonacji różowej wróżki, księżniczki i królewny dzierżąc w dłoniach magiczne różdżki i róże. Na dzieci w tym dniu czekała sala balowa ozdobiona mnogością baloników i serpentyn oraz stoły zastawione suto słodyczami, owocami, babeczkami i wypiekami rodziców. Wszystkie przedszkolaki doskonale bawiły się przy wesołej muzyce, tworząc szalone korowody czy wesoły pociąg. Nie zabrakło ciekawych konkursów i zabaw. Dzieciom spodobały się zabawy: ,,Taniec z miotłą”, ,,Zimowa zgaduj zgadula”, ,,Ukryte skarby”. Inne propozycje zabaw sportowych to wyścigi w workach, wyścigi z piłeczką na łyżce. Wiele osób zgłosiło się do konkursu ,,Kopciuszek” polegający na wrzucaniu do butelek kolorowych koralików na czas. Jednym z zadań było rozwiązanie zagadki słownej niesionej przez karnawałowego jeżyka. Na zakończenie przeprowadzono konkurs ,,Co trzymam w dłoniach?” z wykorzystaniem ozdobnej planszy. Na zmęczonych tańcem przedszkolaków czekały kolorowanki z bohaterami popularnych bajek do pokolorowania. Czas zabawy dobiegł końca, następny bal za rok.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!