WIGILIA I KOLĘDY
Święta Bożego Narodzenia to dla nas wszystkich czas magiczny.
W Publicznym Przedszkolu w Siedlcu nastrojowa, piękna uroczystość ,,Wigilia i Kolędy” odbyła się dnia 19.12.2014 roku. Na wstępie Dyrektor Dorota Orłowska powitała zaproszonych gości: Wójta Gminy Mstów pana Tomasza Gęsiarza, Skarbnika Gminy Mstów panią Marię Skibińską, Inspektora do Spraw Oświaty panią Dorotę Smołuchę, Przewodniczącego Rady Gminy Mstów pana Krzysztofa Choryłka, Sołtysa Siedlca pana Zygmunta Sieradzkiego oraz rodziców i dziadków przybyłych na uroczystość. Dekoracje świąteczne błyszczące kolorowymi światełkami na choinkach, zapach świerka i sosny wśród stroików bożonarodzeniowych uczyniły ten dzień wyjątkowym. Dzieci z przejęciem recytowały swoje wiersze o Bożym Narodzeniu, Wigilii, strojnych choinkach. Przedszkolaki zaśpiewały piosenki: ,,Choinka przedszkolaków”, ,,Panna zielona”, ,,Wigilia”, ,,Grająca choinka”. Piosenkę ,,Na strunach igieł ” wzbogaciła gra na trójkątach w wykonaniu Zuzi Tomzy, Emilki Hadryś oraz Adasia Koszewskiego. Wszystkie dzieci zatańczyły układ ruchowy do piosenki ,,Gwiazdeczki”. Pięć wybranych dziewczynek zaprezentowało taniec z tiulową chustą do utworu z filmu ,,Love story”. Przedstawienie zakończyło się nastrojowym walcem do utworu A. Pietrowa z wykorzystaniem srebrnych pomponów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!