Szkoła do hymnu
Nasze przedszkole wzięło udział w akcji "Szkoła do hymnu", która jest kontynuacją "Rekordu dla Niepodległej" z 2018 i 2019 r. Dzisiaj (10 listopada) o godzinie 11:11 wspólnie odśpiewaliśmy "Mazurka Dąbrowskiego". Jak czytamy na stronie MEN w wydarzeniu tym wzięło udział 16269 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju oraz 134 placówki polonijne.
A wśród tych tysięcy nasze siedleckie przedszkole...


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!