Wigilia i Kolędy
W naszym przedszkolu nastrojowa, piękna uroczystość ,,Wigilia i Kolędy” odbyła się dnia 20.12.2017 roku. Dyrektor Dorota Orłowska powitała zaproszonych gości: Wójta Gminy Mstów pana Tomasza Gęsiarza, Przewodniczącego Rady Gminy Mstów pana Krzysztofa Choryłka, Sołtysa Siedlca pana Zygmunta Sieradzkiego, Komendanta OSP w Siedlcu pana Marcina Osuchowskiego oraz rodziców przybyłych na uroczystość. Wśród dekoracji świątecznych błyszczały srebrno-białe gwiazdy, roziskrzone lampkami choinki, pachnące lasem stroiki bożonarodzeniowe. Dzieci pięknie recytowały nastrojowe wiersze o Bożym Narodzeniu. Zaśpiewały kilka piosenek: ,,Na strunach igieł”, ,,Zima”, ,,Świąteczne życzenia”, ,,Idzie Św. Mikołaj”, ,,Do stajenki” oraz utwór w języku angielskim ,,The Dancing Christmas Tree Song”. Młodsze dziewczynki zatańczyły układ ruchowy z chustami do utworu Bandari ,,Hijo De La Luna”. Przedstawienie zakończyło się efektownym tańcem w wykonaniu dziewczynek starszych do walca Andrieja Pietrowa z filmu ,,Złodziej samochodów ” z wykorzystaniem srebrnych gwiazd.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!