Pasowanie na Przedszkolaka
31.10.2017 roku odbyła się uroczystość ,,Pasowanie na Przedszkolaka”. Wszystkie przedszkolaki z odwagą podeszły do swojego pierwszego egzaminu, z zapałem wykonywały kolejne zadania. Uroczystość rozpoczęto wspólną recytacją wiersza A.Galicy ,,Grzeczne słówka”. Potem nadszedł czas na zabawę ,,Lew usiadł na lewej ręce” z wykorzystaniem wesołego wiersza i szarej gazety. Następnym zadaniem były indywidualne karty pracy, o różnym stopniu trudności. Przedszkolaki rozwiązywały również zagadki słowne umieszczone na kolorowych kwiatach. Wspaniale bawiliśmy się podczas zabawy ,,Łowimy rybki”. Ostatnim zadaniem była próba odwagi, czyli zjedzenie plastra cytryny. Następnie wszystkie przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę i zostały pasowane przez panią dyrektor D. Orłowską. Dzieci zostały obdarowane kolorowym dyplomem oraz torebką ze słodyczami.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!