Pasowanie na Przedszkolaka
18 listopada 2021 roku odbyło się w siedleckim przedszkolu Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęto piosenką ,,Mikołajowa piosenka”. Następnie wspólnie recytowaliśmy wiersz Agnieszki Karcz ,,Domek”. Przedszkolaki sprawnie rozwiązywały zagadki słowne, nagrodą do zdobycia były kolorowe koty-zegary. Następnym zadaniem były indywidualne karty pracy, o różnym stopniu trudności. Ostatnim zadaniem była próba odwagi, czyli smakowanie kwaśnej cytryny. Następnie wszystkie przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę i zostały pasowane przez panią dyrektor D. Orłowską. Dzieci otrzymały kolorowe dyplomy oraz kuferki ze słodyczami. Z apetytem zajadaliśmy pyszne ciasto z galaretką, które przygotowała pani Ania Stefani.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!