Dzień Dziecka
1 czerwca 2023 roku siedleckie przedszkolaki pojechały autokarem do Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie na spektakl ,,Trzy świnki”. Po powrocie do przedszkola na dzieci czekały pyszne smakołyki z okazji Dnia Dziecka. Pani Anna Wendzik przygotowała babeczki, pani Edyta Strzelecka upiekła rogaliki, pani Ewelina Kuban-Bekus przekazała koszyk truskawek. Wielką radość sprawiły dzieciom upominki: skarbonki oraz baloniki wodne z pompką. Po pysznych lodach nadszedł czas na super zabawę na podwórku przedszkolnym.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!