,,Czerwony Kapturek”
31 marca 2017 r. odbyło się w siedleckim przedszkolu przedstawienie teatralne z elementami ekologii ,,Czerwony Kapturek” w wykonaniu aktorów Studia Małych Form Teatralnych z Trzebinii. Jedna z klasycznych bajek Charles’a Perrault’a, która na stałe gości w wyobraźni małego dziecka. Wyprawa Czerwonego Kapturka do Babci staje się okazją do przybliżenia piękna przyrody. Niestety Czerwony Kapturek zapomina, jak powinien zachowywać się w lesie, zbacza ze ścieżki i rozrzuca śmieci. Na szczęście po rozmowie z Leśniczym, uświadamia sobie swoje złe zachowanie i przyrzeka poprawę. Wraz ze wszystkimi dziećmi uczy się segregacji śmieci. Przedstawienie uczy, jak groźna w skutkach może okazać się rozmowa z nieznajomym oraz jakie nieprzewidziane sytuacje powstają przez kłamstwa i plotki.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!