Dzień Czerwony
6 czerwca 2025 roku odwiedziliśmy Strażnicę OSP w Siedlcu. Przedszkolaki powitał komendant Pan Marcin Osuchowski, który wprowadził dzieci w ciekawy i niebezpieczny świat strażaków. Pan Marcin zaprezentował wnętrze samochodu strażackiego, sprzęt do gaszenia pożaru oraz stroje strażackie. Wielką radość sprawiło dzieciom lanie wody ze strażackich węży. Ciekawe, który maluch zostanie strażakiem?


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!