Z okazji Dnia Dziecka, 2 czerwca 2025 roku, odbyła się wycieczka do Mstowa. Przedszkolaki bawiły się wesoło na placu zabaw obok Urzędu Gminy. Po spacerze zjedliśmy pyszne lody w cukierni Borek.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!