Dzień Żółty
6 czerwca 2024 roku odbył się w siedleckim przedszkolu Dzień Żółty, związany z realizowanym Projektem Klub Zdrowego Przedszkolaka, którego organizatorem jest PSSE w Częstochowie. Przedszkolaki zdobyły podstawowe wiadomości na temat Słońca i energii słonecznej oraz jej ogromnego znaczenia dla życia organizmów żywych. Następnie dzieci obejrzały ciekawą prezentację ,,Bezpieczne korzystanie ze słońca”. Jednym z zadań w tym dniu było wykonanie słońca z różnorodnego materiału: papier, brystol, plastelina, bibuła, słomki, patyczki.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!