Szkoła pamięta
Po raz drugi siedleckie przedszkole uczestniczyło w ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej ,,Szkoła pamięta”. Celem tej inicjatywy jest zorganizowanie działań upamiętniających ważne postaci oraz wydarzenia. Listopad jest miesiącem szczególnym, wspominamy zmarłych nam bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii naszej Ojczyzny. Pamięć o nich jest wyrazem szacunku dla ich życia i dokonań. W ramach akcji przeprowadzono zajęcia o królu Polski Kazimierzu Wielkim. Przedszkolaki zdobyły dużą dawkę wiedzy o władcy, który ,,zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną”. Dzieci wyczarowały na plastyce kolorowe średniowieczne zamki. Nauczyciele z dziećmi zapalili znicze przy pomniku obok przedszkola, aby uczcić pamięć polskiego króla Kazimierza Wielkiego.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!