Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Kim chcę zostać, gdy dorosnę?

Ocena 0/5

W listopadzie 2019 roku rozstrzygnięto III edycję Konkursu Plastycznego ,,Kim chcę zostać, gdy dorosnę?”  zorganizowaną przez Szkołę Podstawową nr 41 im. Jana Matejki w Częstochowie. Siedleckie przedszkole reprezentował Michał Nowak, który otrzymał za swoją pracę wyróżnienie. Gratulujemy sukcesu.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Kim chcę zostać, gdy dorosnę? 3 Galeria aktualności Kim chcę zostać, gdy dorosnę? 2 Galeria aktualności Kim chcę zostać, gdy dorosnę? 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności